Alarko kombi servisi


Isınma ihtiyaçlarının karşılandığı kombiler belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyuyor. Filtre, kazan ve giriş – çıkış boruları gibi parçalarda zamanla oluşan tortuların temizlenmesi uzman bir ekip ile sağlanabilir. Alarko marka kombilerinizin tüm arıza ve bakım işlemlerini Alarko Kombi servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

KALİTELİ VE PRATİK SERVİS AYRICALIĞI

Soğuk kış aylarında düzenli olarak çalışan kombilerinizin tam performans sağlaması, tüm parçalarının sorunsuz çalışmasına bağlıdır. İşlevsel olarak sürekli su geçişi ve yanma olayının yaşandığı kombinizin içinde zamana bağlı deformasyonlar ya da birikmeler oluşabilir. Şebeke sularının kireçli olması ya da kullanıma bağlı hatalar nedeniyle kombi temizliği gerektiğinde başvuracağınız ilk adres iklimservis.net teknik servisidir. Alarko kombi bakımı işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu sayfada irtibat saatinden itibaren en kısa sürede adresinize ekip yönlendirilerek taleplerinizin karşılanması sağlanır. Alanında uzman teknik servis elemanları ile gerçekleştirilen Alarko kombi tamiri işlemleriniz servis garantisindedir. Arıza ya da aksaklığın giderilmesinin yanı sıra diğer akşamların sorunsuz çalışıp çalışmadığı da bu uzman ekip tarafından denetlenerek rapor hazırlanır.

 

Kombi Servisi

ALANINDA UZMAN TEKNİK EKİP

Bakım ve arıza tespiti işlemlerinde amaç en uygun bütçe ile en verimli işlemi gerçekleştirmektir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile tüm marka ve modellerde servis hizmetini yürüten iklimservis.net, Alarko kombi servisi hizmeti kapsamında kombi petek temizliği işlemlerinizi de gerçekleştirmektedir. Kış aylarının sonunda ya da başında gerçekleştirilmesi tavsiye edilen petek temizliği ve kışlık kombi bakımı, kombinizin tükettiği enerji miktarını da düşürerek daha fazla performans sergilemesine olanak sağlar. Sudaki kirliliğe bağlı olarak oluşan petek kirleri zamanında temizlenmezse kombinizde ciddi arızalara neden olarak hem vakit kaybetmenize hem de daha büyük bütçeler harcamanıza neden olabilir. Sağlıklı bir şekilde ısınma işleminizi sürdürebilmeniz için Alarko kombi tamiri işlemlerinizi uzman ekiplere yaptırın. Alanında uzman olmayan ve sertifikası bulunmayan teknik servis elemanları kombinize ciddi zararlar verebilir. Yanlış bir işlem ile soğuk kış aylarında ısınma sorunu yaşamamak için Alarko kombi servisi hizmeti yürüten iklimservis.net aracılığı ile güvenli ve pratik hizmetin farkına varacaksınız.

Kombi Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN